Historia & Zwiastun

Dwa Plus JedenOpis

Gdy tylko skończyli szkołę, poczuli się wolni. Byli pewni, że cały świat należy do nich, a oni mogą czerpać z niego garściami. Mieli marzenia, które za wszelką cenę chcieli spełnić. Grupa przyjaciół… W tym On i Ona… Wystarczyła jedna chwila zapomnienia, by to, co zbudowali rozsypało się. Emily odeszła, zostawiając go samego. Luke wyjechał z zespołem, zdobywając swój cel, a ona została w mieście ukrywając swój sekret. Sekret, który z dnia nadzień stawał się większy. Los jednak znów stawia tą dwójkę na swojej drodze. A wszystkie tajemnice i kłamstwa wychodzą na jaw. Ale moment… Jest jeszcze ta trzecia mała, niewinna osoba, która już na zawsze połączyła ich razem. Czy ona sprawi, że Luke i Emily będą w stanie nawiązać ze sobą normalną relację?
Dwa Plus Jeden: Part 2

Opis

Emily i Luke nadal są razem. Dziewczyna przyzwyczaiła się do zainteresowania, jakie budzi jej partner, który jest jednocześnie ojcem jej dziecka. Czy będzie tak samo, gdy zmienią miejsce? Czy będzie łatwiej, a może trudniej, gdy przyjdzie im zatrzymać się na dłużej na innym kontynencie?
Emily i Robert za namową Luke’a i chłopaków trafiają do Londynu, by spędzić z nimi więcej czasu. Jest to zupełnie nowe miejsce dla niej i jej synka. Tam Hemmings stanie przed kolejnym zadaniem, w którym będzie musiał pogodzić swoją pracę z rolą ojca. Czy da radę? Co takiego wydarzy się w Londynie? Czy chłopaki zaangażują się w opiekę nad małym Robertem?
Ten cudne zwiastuny wykonała dla mnie Monia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz